Společnost MATOUŠ & partneři, advokátní kancelář, s.r.o. založil JUDr. Filip Matouš v roce 2012 po dlouholetém výkonu samostatné advokátní praxe. MATOUŠ & partneři, advokátní kancelář, s.r.o. poskytuje profesionální právní pomoc klientům po celé České republice a je oslovována i klienty ze zahraničí.

Poskytujeme tyto kvalifikované právní služby: poradenství, odborná stanoviska, rozbory, sepisování listin – soudních a dalších podání a návrhů. Zajišťujeme také zastupování a obhajobu před soudy a jinými státními orgány, vyjednávání smírů, dohod a narovnání.

Poskytujeme právní služby v českém, anglickém a francouzském jazyce.

 

Sdělení:
Česká advokátní komora byla dne 5.2.2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb ( na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.

 

ADRESA PRO DORUČOVÁNÍ: LAZARSKÁ 6, 120 00 PRAHA 2 · TEL/FAX: +420 224 946 050, +420 224 946 151
kancelar@akmatous.cz matous@akmatous.cz
 vrbova@akmatous.cz

Tyto webové stránky používají nezbytné cookies. Bez nezbytných cookies naše webové stránky nemohou správně fungovat. Děkujeme za pochopení.